Najchętniej wybierane długopisy reklamowe - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Najchętniej wybierane długopisy reklamowe

Długopis MINION/COSMO

Idealny długopis metalowy do grawerowania laserem gwarantujący dużą powierzchnię nadruku dostępny w wielu kolorach.venoetui_400

cosmo_dugopisy_640

 


Długopisy reklamowe - zestaw typu VENO
Oferowane przez nas zestawy długopisów (długopis+ołówek) to produkty najwyższej jakości. Zestaw typu veno może występować w dwóch rodzajach opakowań. Tańszym, widocznym na zdjęciu z przeźroczystym lub czarnym zamknięciem i droższym - z ekoskóry dodatkowo zapakowanym w eleganckie kartonowe pudełeczko.
Długopisy reklamowe te możemy sprzedawać samodzielnie z jednostkowym grawerem, w etui lub bez niego. Czyli minimalna ilość zamówienia to 1 sztuka.

 

Długopis z zestawu veno występuje pod nazwą handlową MINION dostępny jest w kolorze: czarnym, zielonym, czerwonym, granatowym, pomarańczowym i złotym. Może być on sprzedawanym luzem lub w eleganckim, plastikowym opakowaniu.

veno_max_400
Długopis i Ołówek w etui typu LUX


Najtańszy długopis aluminiowy przeznaczony do grawerowania laserem

 

Długopis blaster to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie z produktów przeznaczonych do grawerowania laserem. Na oferowanych długopisach grawer widoczny jest w kolorze srebrnym. Długopis blaster jest bardzo estetyczny i trwały, lecz ze względu na swoją niewielką średnicę nadaje się raczej do grawerowania napisów i logotypów jednolinijkowych. Długopis blaster dostępny jest w czterech kolorach.
 blaster__wz2062a_640

Badania wykazują, że długopisy reklamowe metalowe są solidnym produktem, a dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi częściej skupiają uwagę na sobie, są bardziej szanowane i swą rolę spełniają o wiele dłużej niż tańsze długopisy plastikowe, które często z byle powodu kończą swój żywot w śmietniku. Długopisy reklamowe są najczęstszą formą taniej reklamy, podkreślającej wizerunek i wiarygodność firmy.


Znakowanie laserowe jest trwałe, odporne na ścieranie, zachowuje swój wygląd do końca, podczas gdy takie same długopisy  reklamowe z nadrukiem często pod wpływem użytkowania zatracają swą czytelność, a przez to swoją estetykę i stają się antyreklamą dla firmy. Grawer (znakowanie laserowe) na długopisach jest zawsze koloru srebrnego i polega w przypadku tych modeli na estetycznym zdrapaniu wierzchniej warstwy lakieru w wyniku działania lasera.

Do góry