PIŚMIENNICZE - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

PIŚMIENNICZE

Zestaw piśmienniczy to często oferowany gadżet na dzień nauczyciela, zakończenie szkoły dla absolwentów, maturzystów i firm z końcem roku. To uniwersalny i praktyczny prezent. Nasze zestawy piśmiennicze charakteryzują się dobrą jakością wykonania i atrakcyjną formą znakowania. Większość zamówień realizujemy w ciągu kilku dni. Zestawy Cosmo w etui Z-8 mamy dostępne w dużych ilościach od ręki.

 Dla wymagających klientów oferujemy ekskluzywne zestawy piśmiennicze z grawerowaniem. Posiadamy szeroką gamę kompletów składających się z długopisu i ołówka oraz w przypadku zestawu Cosmo - długopisu, ołówka i pióra. Droższe zestawy to połączenie pióra i długopisu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną poniżej. Wszystkie ceny są cenami BRUTTO. Znakowanie jednostronne jest wliczone w cenę.

Na naszej stronie ceny niektórych produktów mogą być nieaktualne. Szczególnie dotkliwie jest to odczuwane przy artykułach piśmienniczych. Te produkty są zależne od kursu walut, dlatego oferty cenowe są na 7 dni, a czasem nawet na 3 dni. Niestety nie mamy na to wpływu. Na bieżąco staramy się informować przy zapytaniach o wzroście cen. Proszę każdorazowo kierować zapytanie e-mailowe.

Do góry