Zestawy piśmiennicze - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Zestawy piśmiennicze

Zestaw piśmienniczy to uniwersalny i praktyczny prezent, często oferowany jako gadżet na dzień nauczyciela, zakończenie szkoły dla obsolwentów, maturzystów i firm z końcem roku. Nasze zestawy piśmiennicze to wysoka jakość wykonania i atrakcyjna forma znakowania (grawerowanie laserem). Większość zamówień realizujemy w ciągu kilku dni. 

Posiadamy szeroką gamę kompletów składających się z długopisu i ołówka oraz w przypadku zestawu Cosmo trzyelementowego - długopisu, ołówka i pióra. Droższe zestawy to połączenie pióra i długopisu. Zestawy Cosmo w etui Z-8 mamy dostępne w dużych ilościach od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną poniżej. 

Plik lub krótki tekst do znakowania prosimy przesłać w mailu. Tekst nie może mieć więcej niż 24 znaki. Wizualizację do akceptacji wysyłamy tylko na wyraźną prośbę Klienta i dopiero od zamówienia powyżej 20 szt. Standardowo grawerujemy w pozycji 1 i czcionką Tahoma. Jeżeli każdy nadruk jest inny, wyślij personalizowaną listę w pliku tekstowym.

Optymalny plik to cdr w wersji do X4 bez stosowania obrysów w obiektach. Proszę amiętać, aby zamienić czcionki na krzywe. Uwaga! Dostarczone logotypy nie mogą być mapami bitowymi. Projekty poprawiamy odpłatnie (np. wektoryzacja przesłanych plików)

 

Do góry