Teczki firmowe - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Teczki firmowe

Dobrej jakości teczki firmowe to podstawa, która pomoże Ci w stworzeniu całościowej, kompleksowej oferty dla swoich Klientów. Właściwie wykonana teczka firmowa podobnie jak wizytówka jest narzędziem ułatwiającym komunikację z Klientem, daje odpowiednią oprawę, wnosi na wyższy poziom, podnosi wiarygodność biznesową.

W odpowiedzi na te potrzeby oferujemy teczki firmowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Teczki firmowe są doskonałym rozwiązaniem, które wykorzystywane jest do zbierania i prezentowania różnych materiałów firmowych, pism, dokumentacji, literatury fachowej. Oferujemy teczki w różnych wariantach zależnie od potrzeb i możliwości finansowych.

Dla Klientów potrzebujących niewielkiej ilości teczek lub tych, którzy potrzebują produktu spersonalizowanego opłacalnym rozwiązaniem jest wykonanie teczki ofertowej z doklejanym skrzydełkiem. Wysoka estatyka tego produktu oraz możliwość zamówienia nawet 1 sztuki są największym atutem tego rozwiązania. Opłacalne nakłady 1-100 sztuk.

Innym rozwiązaniem są teczki wykonane z wykrojnika. Dysponujemy różnymi wykrojnikami co umożliwia wykonanie teczek w różnych kształtach w nakładach od 100 sztuk w różnych przedziałach cenowych. Zapraszamy do zapoznania się z cechami teczek z wykrojnika w opcji standard i lux.

Do góry