Nagrody i podziękowania - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Nagrody i podziękowania

Nagrody i podziękowania są nieodzownym towarzyszem w firmie, szkole, klubie sportowym. Podziękowania i nagrody mogą występować w różnej formie zależnie od okazji jakiej towarzyszą oraz budżetu jakim dysponujemy.

Nagrody w sporcie. Nagrody na zawodach sportowych w formie medalu, pucharu lub dyplomu mają szczególnie duże znaczenie dla dzieci. Często łączy się puchar lub medal z dyplomem aby podkreślić wagę wydarzenia oraz rozszerzyć zakres osób uhonorowanych - puchar otrzymuje pierwszych trzech zawodników, a dyplom wszyscy uczestnicy.

Podziękowana w biznesie. Podziękowania w biznesie także mogą mieć formę dyplomu. Często jednak stosuje się o wiele bardziej efektowne formy wykonane z połączenia drewna, aluminium, szkła, pakowane w ekskluzywne etui.

Podziękowania na indywidualne okazje. Coraz popularniejsze jest stosowanie eleganckich statuetek okolicznościowych wręczanych z okazji ślubu, chrztu, komunii, jubileuszu bliskim nam osobom: rodzicom, chrzestnym itp. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

 

Do góry