Oferta

Kalendarze książkowe dla firm

Prezentujemy kalendarze książkowe na 2018 rok. Oferujemy kalendarze dzienne i tygodniowe w formatach A5, A4, B5 dostępne w całej gamie opraw. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa kalendarze w nowej poszerzonej ofercie. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli, aby jeszcze bardziej Państwa zainteresować.

AKTUALNIE dostępne są już tylko kalendarze TURYN dzienne A5 z blokiem białym

Szczególnie polecamy kalendarze książkowe Turyn, które były najchętniej wybieranym produktem w poprzednich latach ze względu na ich bardzo wysoką jakość, estetykę wykonania i największe możliwości znakowania.
Polecamy też kalendarze Baladek - będące produktem najtańszym, dla niewymagającego Klienta, wybieranym wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest najniższa cena.

Oferujemy w tym roku także następujące formy znakowania - laminaty imitujące złoto i stal szczotkowaną. Tradycyjnie w kalendarzach książkowych wykonujemy wklejki, co pozwala jeszcze bardziej spersonalizować produkt.

Kalendarze A5 dzienne TURYN dostępne są od ręki, pozostałe modele realizujemy w terminie 5-14 dni roboczych zależnie od możliwości produkcyjnych. Kalendarze exclusive i ze skóry naturalnej wykonywane są na zamówienie w terminie 21 dni.

AKTUALNIE dostępne są już tylko kalendarze TURYN dzienne A5 z blokiem białym

 

Wybierz produkt: