Gadżety reklamowe dla firm - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Gadżety reklamowe dla firm

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszych katalogów gadżetów, gdzie w szybki sposób można wyszukać interesujący Państwa produkt. Polecamy katalogi royal design, primgifts, bluecollecion, voyager, gdzie znajdziecie Państwo tysiące produktów w wielu kategoriach. W każdym katalogu można sprawdzić cenę netto produktu oraz jego dostępność (w katalogu Royal Design są ceny brutto). Wybraliśmy najlepszych dostawców gadżetów. To sprawdzone i tanie produkty, które możemy dla Państwa zamówić z magazynów w Polsce w ciągu 2-3 dni. Prosimy pamiętać, że przy zamówieniu poniżej 300 zł doliczamy koszty transportu z magazynu centralnego. Wycenę znakowania wykonujemy indywidualnie.

 

Extrema zachęca do zamówienia gadżetów reklamowych. Aby móc dostosować nakład do potrzeb Klienta zlecenia realizujemy z wykorzystaniem różnorodnych technologii. Wykonujemy tradycyjny sitodruk, tampondruk, fotonadruk, sublimację, znakowanie i grawerowanie laserem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami wszystkich naszych dostawców. Jesteśmy pewni, że znajdziecie Państwo to czego poszukujecie, a przeglądanie katalogów będzie dla Państwa silną inspiracją.

Do góry