Oferta

Kalendarze trójdzielne - drukarnia Kraków

Nasza firma jest producentem kalendarzy jednodzielnych, trójdzielnych, biurkowych, jednoplanszowych, 13-planszowych. Co roku podwajamy ilość zrealizowanych kalendarzy. Możliwości druku cyfrowego pozwalają nam wyprodukować kalendarze trójdzielne w niezwykle niskich nakładach (minimalne zamówienie nawet 1 sztuka). Dla firm oferujemy kalendarze jednodzielne i trójdzielne według indywidualnego projektu w bardzo atrakcyjnej cenie i bardzo wysokiej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

tanie ulotki kalendarze kraków wydruk

Tania drukarnia


Tania drukarnia Kraków

 

GŁÓWNE CECHY KALENDARZY TRÓJDZIELNYCH PREMIUM

Nasz kalendarz trójdzielny to WYPUKŁA GŁÓWKA w rozmiarze A4 i potrójne, czytelne kalendarium z czerwonym okienkiem. Plecy kalendarza to karton 280g bez nadruku. Spulchniona gąbką główka kalendarza jest całkowicie zindywidualizowana i drukowana według projektu Klienta. Całkowity rozmiar kalendarza to 29,5cm x 74,0 cm dla wersji bez druku między kalendariami oraz 29,5 cm x 82,0 cm w wersji z drukiem między kalendariami.

Tania drukarnia Kraków

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA KALENDARZA
- poniżej przykładowe projekty

tanie ulotki wizytówki kalendarze kraków

 

Jeżeli projektujecie Państwo kalendarz samodzielnie, prosimy koniecznie zapoznać się z informacjami na temat często popełnianych błedów przy wykonywaniu projektów kalendarzy. Istnieje także możliwość pobrania plików do zaprojektowania główek i pleców kalendarza trójdzielnego.

extrema częste pytania

 

 

tanie ulotki kraków

szablon plecy pdf

tanie ulotki kraków

szablon główka jpg

Tania drukarnia Kraków

szablon plecy cdr

 

 

PAKOWANIE KALENDARZY
- opcjonalnie nasze kalendarze mogą być zapakowane do wyboru: w białą kopertę z nadrukiem lub bez, lub sztywne, kartonowe pudełko z mikrofalii.

tanie ulotki wizytówki kalendarze kraków

PEŁNA OFERTA KALENDARZY
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kalendarzy. W jednym miejscu możecie Państwo zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w tym zakresie otrzymując profesjonalnie wykonane produkty. Aby przejść do innych produktów Kliknij w grafikę poniżej:

oferta kalendarzy extrema

 

 

 

Extrema © 2014
Ta strona używa pliki cookie. Więcej o ciasteczkach »