Baner, plakat, naklejka, folia - media solventowe - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

Baner, plakat, naklejka, folia - media solventowe

Druk solventowy oferowany przez naszą firmę to rzeczywiste 720 dpi bez dopłat. Drukujemy na największej ilości mediów od banerów odblaskowych po płótna canvas. Druk solventowy na banerach odblaskowych wykonujemy jedynie po uzgodnieniu ilości z odbiorcą - materiał ten dostępny jest na zamówienie. Pozostałe media solventowe: folie, papier, baner, blockout, canvas jest w naszej stałej ofercie. Postawiliśmy na jakość, dlatego nasze banery, naklejki, plakaty mają najwyższą jakość, a na najtańszych mediach drukujemy TYLKO na specjalne życzenie. Dla stałych Klientów na nasz druk solventowy proponujemy atrakcyjne rabaty. Mimo iż nasza drukarnia obsługuje głównie Kraków i okolice, to wysyłkowo realizujemy zlecenia w całej Polsce. Zamawiaj banery, plakaty, naklejki i ciesz się najwyższą jakością i najniższą ceną na druk solventowy w naszej firmie.

Poniżej prezentujemy najczęście oferowane media z ich krótką charakterystyką:

 

Baner - poliestrowa tkanina powlekana PCV charakteryzująca się dużą wytrzymałością na zginanie, rozciąganie oraz działanie warunków atmosferycznych. Odpowiednia do reklam zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Baner najczęściej dzięki swojej plandekowej strukturze i duże wytrzymałości stosowany jest jako alternatywa planszy w naklejoną informacją. Praktyczny w przechowywaniu i transporcie, baner jest odporny na warunki atmosferyczne.

 

Papier postart, fotograficzny - szeroka gama papierów, na jakich drukujemy ma zapewnić Klientowi dużą możliwość wyboru. Druk solventowy na papierze półbłyszczącym postart doskonale nadaje się na druk plakatów, gdzie duże nasycenie barw i wierne odwzorowanie kolorów umożliwi zaprezentowanie w odpowiedni sposób oferty. Papier fotograficzny do wydruków solventowych to tańsza forma wydruków atramentowych niewiele ustępująca najwyższej jakości wydrukom z ploterów wodnych. Błyszcząca powierzchnia gwarantuje, że druk solventowy jest niezwykle atrakcyjny i tani.

 

Blockout - daje możliwość skutecznego zadruku dzięki zastosowaniu nieprzepuszczającej światła czarnej przekładki wewnątrz materiału. Niweluje ona możliwość przenikania promieni świetlnych przez materiał, dzięki czemu nawet druk solventowy prezentowany pod światło jest doskonale widoczny. Blockout najczęściej jest stosowany do produkcji roll-upów.

 

Folia matowa - jest to cienki, kryjący i elastyczny materiał o matowej fakturze. Wydruk solventowy na folii matowej zapewnia bardzo dobrą trwałość kolorów. Idealnie nadaje się do druku naklejek. Nie powoduje refleksów światła.

 

Folia błyszcząca - w przeciwieństwie do folii matowej ma błyszczącą fakturę, gwarantując doskonałe odwzorowanie drukowanego obrazu. Druk solventowy na folii błyszczącej dają niespotykaną intensywność kolorów. Druk solventowy na folii błyszczącej doskonale nadaje się także do druku naklejek. Folia błyszcząca wykorzystywana jest także do wykonywania reklam na dużych samochodach z małą ilością przetłoczeń (samochody ciężarowe, autobusy itp.)

 

Folia wylewana - stosowana głównie do wyklejania na karoseriach samochodów; sprawdza się znakomicie w zmiennych warunkach termicznych. Dzięki swoim właściwościom umożliwia nałożenie grafiki nawet na najbardziej skomplikowanych kształtach. Doskonale poddaje się obróbce - jest bardzo rozciągliwa. Druk solventowy na niej gwarantuje duże nasycenie barw i doskonałe odwzorowanie kolorystyczne.

 

Canvas - najwyższej jakości elastyczny materiał używany do wydruków np. fotografii lub reprodukcji dzieł sztuki. Wykorzystywany do druku solventowego canvas to nalepsze rozwiązanie, z którego korzystają najbardziej wymagający Klienci.

 

Do góry