T-shirty - Extrema - zaproszenia ślubne, fotoksiążki, nadruki na koszulkach.

T-shirty

Nadruk na koszulkach kolorowych i białych - zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Wejdź na naszą stronę i sprawdź. Poznaj nasze świetne koszulki marki JHK  z nadrukiem wykonane z bardzo dobrej jakości bawełny. Zastosowanie w koszulkach gramatury minimum 150g, użycie taśmy wzmacniającej i bawełny w 100% stabilizowanej oraz ściągacza z dodatkiem lycry bezpośrednio wpływa na podniesienie trwałości produktu. 

Na koszulkach wykonujemy nadruki bezpośrednie, nadruki typu flock i flex lub nadruki w technice sitodruku. Zastosowanie nadruku bezpośredniego umożliwia zamówienie nawet 1 sztuki koszulki, wykonanie nadruku pełnokolorowego (także zdjęcie) oraz personalizację produktów. Nadruk na koszulkach w technologii sitodruku polecany jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest najniższa cena koszulki z nadrukiem, ograniczona jest ilość kolorów nadruku, a zamówienie przekracza 50 szt.

Poznaj także gotowe projekty nadruków przygotowane na różne okazje: dzień ojca, dzień mamy, urodziny, dzień babci i dziadka i wiele innych...

Do góry